Elektryczna hulajnoga Skymaster HOOLA JUNIOR nieb

SKY-HOOLAJUNBLUE

Nowy produkt

Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci w wieku około 3-5 lat, możliwość jazdy tradycyjnej lub za pomocą silnika, max. prędkość do 3,5 km/h, max. waga dziecka: 22 kg. Kolor niebieski

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

1 dzień

Ostatnie egzemplarze!

149,00 zł brutto


121,14 zł netto

149,00 zł za szt.

Więcej informacji


Hejże HOOLA! Szukasz stabilnej hulajnogi dla swojego dziecka? HOOLA JUNIOR to urządzenie osobistej mobilności dostosowane do potrzeb i możliwości najmłodszych użytkowników. Stylowe wzory i kolory, intuicyjna obsługa, światło i odpowiedni amortyzator sprawiają, że ta hulajnoga to urządzenie nie tylko atrakcyjne, ale i bezpieczne. Zabierz je ze sobą wszędzie - dzięki możliwości składania, łatwo je przetransportujesz czy przechowasz w dowolnym miejscu!


NAWET DLA NAJMŁODSZYCH
Hulajnoga Skymaster HOOLA JUNIOR przeznaczona jest dla dzieci w wieku około 3-5 lat, a więc może towarzyszyć maluchom w ich podróży przez każdy dzień!

CAŁKIEM NIEZŁA PRZEJAŻDŻKA
Klasyczne odepchnięcie nogą, a może jazda na silniku? Pojedyncze ładowanie pozwala na 40 minutową jazdę, co pozwoli na szybsze pokonanie drogi na przykład do przedszkola.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT JAZDY
Hulajnoga może osiągnąć maksymalną prędkość do 3,5 km/h - co pozwoli na spokojną i bezpieczną przejażdżkę dostosowaną do możliwości dziecka i opiekuna.

CIEKAWY I WYGODNY DESIGN
Hulajnoga HOOLA JUNIOR ma nie tylko ciekawe kolory i modne wzory, ale przede wszystkim zapewnia ergonomię jazdy na wygodnej platformie.

IDEALNA NA DROGĘ
Nawet przedszkolak może udać się w podróż i odwiedzić swoje najważniejsze miejsca z fantazją! Lekka konstrukcja umożliwi zabranie ukochanej hulajnogi w każde miejsce.

Cechy:
- Przeznaczona dla dzieci w wieku 3-5 lat
- Stalowa rama
- Bateria: 6V, 4.5 AH
- Silnik: 30 W
- Czas ładowania: 8 hours
- Pojedyńcze ładowanie pozwala na 40 minutową jazdę
- Certyfikat EN71
- Maksymalna prędkość: 3.5 km/h
- Maksymalna waga dziecka: 22 kg
- Wymiary hulajnogi: 61 x 32 x 65 cm

Karta katalogowa do pobrania >>TUTAJ<<
https://dmtrade.pl/katalogi/skymaster/hoola/junior/kartaHOOLAJUNIOR.pdf

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day Za darmo!
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days Za darmo!
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.