Elektryczna hulajnoga Skymaster HOOLA JUNIOR nieb

SKY-HOOLAJUNBLUE

Nowy produkt

Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci w wieku około 3-5 lat, możliwość jazdy tradycyjnej lub za pomocą silnika, max. prędkość do 3,5 km/h, max. waga dziecka: 22 kg. Kolor niebieski

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

1 dzień

223,00 zł brutto


181,30 zł netto

223,00 zł za szt.

Więcej informacji


Hejże HOOLA! Szukasz stabilnej hulajnogi dla swojego dziecka? HOOLA JUNIOR to urządzenie osobistej mobilności dostosowane do potrzeb i możliwości najmłodszych użytkowników. Stylowe wzory i kolory, intuicyjna obsługa, światło i odpowiedni amortyzator sprawiają, że ta hulajnoga to urządzenie nie tylko atrakcyjne, ale i bezpieczne. Zabierz je ze sobą wszędzie - dzięki możliwości składania, łatwo je przetransportujesz czy przechowasz w dowolnym miejscu!


NAWET DLA NAJMŁODSZYCH
Hulajnoga Skymaster HOOLA JUNIOR przeznaczona jest dla dzieci w wieku około 3-5 lat, a więc może towarzyszyć maluchom w ich podróży przez każdy dzień!

CAŁKIEM NIEZŁA PRZEJAŻDŻKA
Klasyczne odepchnięcie nogą, a może jazda na silniku? Pojedyncze ładowanie pozwala na 40 minutową jazdę, co pozwoli na szybsze pokonanie drogi na przykład do przedszkola.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT JAZDY
Hulajnoga może osiągnąć maksymalną prędkość do 3,5 km/h - co pozwoli na spokojną i bezpieczną przejażdżkę dostosowaną do możliwości dziecka i opiekuna.

CIEKAWY I WYGODNY DESIGN
Hulajnoga HOOLA JUNIOR ma nie tylko ciekawe kolory i modne wzory, ale przede wszystkim zapewnia ergonomię jazdy na wygodnej platformie.

IDEALNA NA DROGĘ
Nawet przedszkolak może udać się w podróż i odwiedzić swoje najważniejsze miejsca z fantazją! Lekka konstrukcja umożliwi zabranie ukochanej hulajnogi w każde miejsce.

Cechy:
- Przeznaczona dla dzieci w wieku 3-5 lat
- Stalowa rama
- Bateria: 6V, 4.5 AH
- Silnik: 30 W
- Czas ładowania: 8 hours
- Pojedyńcze ładowanie pozwala na 40 minutową jazdę
- Certyfikat EN71
- Maksymalna prędkość: 3.5 km/h
- Maksymalna waga dziecka: 22 kg
- Wymiary hulajnogi: 61 x 32 x 65 cm

Karta katalogowa do pobrania >>TUTAJ<<
https://dmtrade.pl/katalogi/skymaster/hoola/junior/kartaHOOLAJUNIOR.pdf

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day 10,00 zł
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days 10,00 zł
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.