Nowy Endoskop kamera Inspekcyjna IC-20 MT Vision Zobacz większe

Endoskop kamera Inspekcyjna IC-20 MT Vision

KAMINSIC-20

Nowy produkt

Bardzo poręczna kamera inspekcyjna, idealna do trudno dostępnych miejsc dzięki obiektywowi zamocowanemu na wężu, ekran 2,3", nagrywanie na karty Micro SD.

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

1 dzień

499,00 zł brutto


405,69 zł netto

499,00 zł za szt.

Więcej informacji
Kamera inspekcyjna IC-20 jest idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie jest utrudniony dostęp. Ergonomiczny uchwyt kamery zapewnia długą i przyjemną pracę. Obiektyw kamery znajduje się na końcu elastycznego węża którego można wyginac i dopasowywac tak aby uzyskać obraz z trudno dostępnego miejsca. W zestawie znajduje się również: haczyk, lusterko i magnes.
Kamera jest bardzo prosta w obsłudze dzięki intuicyjnemu układowi przycików. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, obraz można obrócić w dowolnej orienatcji. Wbudowany zoom cyfrowy x3 pozwala na wykrycie najmniejszych rzeczy. IC-20 nagrywa video na kar
te Micro SD. Umieszczony na boku obudowy slot na kartę Micro SD pozwala na obsługę kart 2-32 GB. Za pomocą jednego kliknięcia nagrywamy film który przechowuje się na karcie Micro SD. Do portu USB jest możliwość podpięcia komputera i przesłania na niego nagrań. dopełnieniem licznych funkcji jest wyjście AV ktore umożliwia podłączenie do zewnętrznego większego ekranu naszej kamery inspekcyjnej.Dane techniczne kamery:

-
Ekran LCD 2,3 "TFT
-
Przetwornik obrazu CMOS
- Rozdzielczość: 640 x 480
- System video: PAL / NTSC
- 48° Kąt widzenia
- Obsługiwanie kart Micro SD 2-32GB
- Elastyczny wąż włącznie. Obiektyw (Ø 8 mm)
- Wodoodporna IP67 (tylko dla obiektywu i rury)
- Zasilanie 4x baterie AA (1,5 V)
- Temperatura pracy 10°~ 50°
- Wymiary (wys / szer / D): 250 x 88 x 45 (bez elastycznego węża)
- Waga około 445 g


Zestaw zawiera:

- Kamera inspekcyjna IC-20
- 8 mm rura z obiektywem
- hak
- magnes
- lustro
- 2 x gumowy pierścień

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day Za darmo!
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days Za darmo!
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.