Patchcord światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 1m

IOSAT96159

Nowy produkt

Patchcord światłowodowy SC-SC o długości 1 metra.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

1 dzień

27,00 zł brutto


21,95 zł netto

27,00 zł za szt.

Więcej informacji

Kabel sieciowy SC-SC; OM2 (optymalizacja LED)

Cechy produktu:
 
- przeznaczony do stosowania w biurach, przemyśle, centrach komputerowych,
- wyposażony na obu końcach w złącza SC-duplex,
- każdy kabel posiada protokół testowy,
- bezhalogenowy płaszcz kabla zmnieszający palność,
- multimode duplex 50/125μ duplex.
Maksymalny zasięg transmisji:

100 Mbit: OM2/3/4 = 500m
1 Gbit: OM2 = 500m; OM3/OM4 = 1100m
10Gbit: OM2 = 82m; OM3 = 300m. OM4 = 550m

Dane techniczne:

- długość: 1m,
- średnica zewnętrzna: 2.8mm,
- port 1 typ: złącze SC,
- port 2 typ: złącze SC,
- ochrona kink: tak,
- długość fali: 850 nm,
- średnica włókna: 50 μ-core,
- materiał zewnętrznej powłoki: Poliuteran (LSZH),
- wytrzymałość: 1000 N,
- klasa jakości: Multimode OM2
- temperatura pracy: od -20 do +60C,
- kolor pomarańczowy,
- certyfikaty: IEC, EIA, TIA.


 



 

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day 10,00 zł
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days 10,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 1 - 2 days 8,00 zł
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.