Opaska sportowa na ramię MOC Armband Różowa

MOC_10030028014101

Nowy produkt

Uchwyt na ramię MOC Armband. Możliwość połączenia z etui poprzez orginalny system rzepów samoprzylepnych MOC. Kolor różowy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,90 zł brutto


29,19 zł netto

35,90 zł za szt.

Więcej informacji

System Quick Acces to unikatowy systemu rzepów, dzięki któremu będziesz mieć szybki i łatwy dostęp do swojego smartfona. Cały system składa się z wielu wymiennych elementów. Wybierz rodzaj opaski (na ramię, na pas, na klatkę piersiową lub na szyję) i dobierz do tego odpowiedni rodzaj etui, który spełni twoje oczekiwania. Wszystkie elementy można kupić oddzielnie lub w atrakcyjnych cenowo zestawach.

Opaska na ramię

Nowoczesna opaska na ramię, idealnie sprawdza się podczas uprawiania sportu. Dzięki elastycznej gumie, etui jest wygodne i można je nosić bez uczucia dyskomfortu nawet po kilku godzinach. Etui w kolorze czarnym.

Z etui firmy Mobile Outdoor Cases nie musisz już martwić się o swój smartfon i możesz mieć go zawsze przy sobie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Po umieszczeniu smartfona w etui, chronisz go przed zabrudzeniami. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu rzepów będziesz mieć szybki i łatwy dostęp do swojego smartfona.Opaski kompatybilne z wszystkimi etui marki MOC SportSpecyfikacja:
- część systemu System Quick Acces : Opaska na ramię,
- dedykowany do Apple Iphone 6, 6s, 7
- unikalny system rzepów zapewnia szybki i łatwy dostęp do smartfonu,

- kolor czarny.


FILMY PREZENTUJĄCE PRODUKT:Filmy promujące markę MOC - Mobile Outdoor Cases:
    

              

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day Za darmo!
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days Za darmo!
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.