Kamera IP eTiger ES-CAM2A WiFi (iOS/Android)

ALA-ETI-CAM2

Nowy produkt

Kamera IP działająca poprzez sieć WiFi. Wbudowane 8 diód LED, łatwa, bezprzewodowa konfiguracja, darmowe P2P do zdalnego podglądu obrazu na Android, Apple oraz przeglądarkę internetową. Nowoczesny design.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

239,00 zł brutto


194,31 zł netto

239,00 zł za szt.

Więcej informacji


ES-CAM2A

HD IP Camera


Monitorowanie domu z odległości na smartfonie i komputerze bez ustawień sieciowych! Darmowa aplikacja iSecurity


Nowa kamera HD IP z możliwością połączenia jej z siecią WiFi. Darmowe P2P umożliwia monitorowanie domu z odległości bezpośrednio na telefonie lub na komputerze. Wszystkie funkcje kamery dostępne są w telefonie dzięki aplikacji iSecurity+, dostępnej do pobrania za darmo w App Store i Google Play. Nagrane pliki możemy przechowywać w chmurze.


Kamera ES-CAM2A jest w pełni kompatybilna z domową siecią WiFi i możemy bezproblemowo podłączyć ją do naszego routera. Dzięki tej technologi możemy bezpiecznie i w szybki sposób połączyć się z kamerą oraz ją skonfigurować.

Darmowa aplikacja iSecurity+ pozwoli ci na dostęp do twojej kamery z dowolnego miejsca na smartfonie lub tablecie. Dzięki iSecurity+ możesz także w szybki sposób zmienić ustawienia kamery. Aplikację można pobrać za darmo w App Store i Google Play.Kamera rejestruje obraz w jakości HD o rozdzielczości 720p z szybkością 25 klatek/s. Strumieniowe przesyłanie nagrania pliku umożliwa podgląd wideo w dowolnym miejscu gdzie jesteś. Oprócz nagrywania wideo kamera pozwala na nagrania z użyciem wbudowanego czujnika ruchu oraz robienie zdjęć. Wszystkie pliki mogą być przechowywane w chmurze z opcją edycji za pośrednictwem konta iSecurity+.


Wbudowane 8 diód LED podczerwieni do lepszego widzenia w nocy. Dzięki diodą LED możesz teraz robić nagrania oraz oglądać obraz o każdej porze, bez używania dodatkowego oświetlenia.

Aplikacja iSecurity+ to nie tylko platforma dostępna na urządzenia mobilne, ale została także rozbudowana o możliwość obsługi kamery za pośrednictwem komputera. Wystarczy zalogować się na stronę domową aplikacji: http://www.isecurityplus.com/ skonfigurować swoją kamerę i masz dostęp z każdego komputera/laptopa za pośrednictwem przeglądraki internetowej do swojej kamery Etiger.

 


Cechy:
- kamera do użytku wewnątrz budynku
- kompatybilne aplikacje Android i IOS
- możliwość połączenia się z kamerą na komputerze poprzez przeglądarkę
- możliwość
nagrywania w Chmurze
- przetwornik obrazu: 1/3.2'' CMOS
- rozdzielczość wideo:
1280x720px
- rozdzielczość zdjęć:
1280x720p
- regulacja wielkości i jakości obrazu
- kompresja: H.264, JPEG
- migawka: 1/5 - 1/16000 sek.
- szybkość klatek: 25 klatek / sek.
- kompatybilne: E-PTZ
- obsługa Wi-Fi IEEE 802.11 b / g / n
- 8 diod LED na podczerwień do nocnego widzenia
- częstotliwość: 2,4 GHz
- serwer: DHCP
- wbudowany mikrofon, redukcja szumów
- zasilanie: 5V 1A, 110 ~ 240V / DC Jack
- wymiary produktu (HxLxD): 97x55x32mm
- wymiary z uchwytem: 120x65x85mm
- waga produktu: 130g

Zawartość opakowania:
- kamera IP z uchwytem x 1
- system mocowania ściany x 1
- zasilacz sieciowy x 1
- instrukcja obsługi x 1

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak zresetować kamerę IP ES-CAM2A?
Upewnij się, że przełącznik bezprzewodowy z tyłu aparatu znajduje się na "OFF". Podłącz zasilacz sieciowy i odczekaj 5 minut. Po 5 minutach, naciśnij raz przycisk reset z tyłu kamery za pomocą spinacza biurowego lub podobnego narzędzia. Odczekaj 5 dodatkowych minut, aż dioda LED na dole zmieni kolor na zielony, a dioda LED na środku zaczyna migać na zielono.

Nie otrzymuję powiadomień w przypadku wykrycia ruchu przez kamerę?
Aby otrzymywać powiadomienia w przypadku wykrycia ruchu przez kamerę, należy:
1. Upewnić się, że firmware aparatu jest aktualny.
2. Upewnić się, że włączona jest funkcja "Wyślij zgłoszenie" w ustawieniach aplikacji iSecurity +.

Zainstalowałem kilka kamer i bardzo wolno trwa transmisja danych.
Jeśli zainstalowano kilka kamer, wykorzystują dużą część pasma internetowego.
Jeśli zauważysz spowolnienie podczas oglądania na żywo, można spróbować zainstalować dodatkowy router Wi-Fi (który można podłączyć do komputera z Internetem), w celu zwiększenia dostępnego pasma Wi-Fi, a tym samym uniknąć spowolnienia transmisji.


Mam zainstalowaną tylko jedną kamerę, ale mam spowolnienie ruchu, kiedy oglądam przekazna żywo. Co mogę
zrobić?
Może okazać się, że kamera jest zainstalowana zbyt daleko od źródła sieci bezprzewodowej. Spróbuj zainstalować kamerę bliżej źródła sieci WI-FI lub doinstaluj wzmacniacz sieci bezprzewodowej.

Czy kamera e-Tiger ma połączenie z systemami alarmowymi e-Tiger?
Kamera działa niezależnie od systemu alarmowego. Możemy ustawić w niej powiadomienia na ruch i po zainstalowaniu specjalnych aplikacji otrzymywać powiadomienia o wykryciu ruchu prosto na nasz smartfon.

Link do aplikacji na smartfony z systemem iOS    >POBIERZ<
Link do aplikacji na smartfony z systemem Android    >POBIERZ<


 

Produkty powiązane

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day Za darmo!
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days Za darmo!
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.