Nowy GI-FibreIRS odbiornik optyczny Quatro III Zobacz większe

GI-FibreIRS odbiornik optyczny Quatro III

IOSATQTFIBSZ

Nowy produkt

Konwerter zaprojektowany do replikacji na wyjściu sygnału satelitarnego IF oraz DVB-T i FM/DAB. Sygnał odbierany jest z FibSZ-ODU32 poprzez pasywną sieć optyczną i konwertowany z powrotem na oryginalny sygnał IF.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

1 dzień

369,00 zł brutto


300,00 zł netto

369,00 zł za szt.

Więcej informacji

Konwerter został zaprojektowany do replikacji na wyjściu sygnału satelitarnego IF, sygnału Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T oraz sygnału radiowego DAB. Sygnał odbierany jest z transmitera FibSZ-ODU32 poprzez pasywną sieć optyczną i konwertowany z powrotem na oryginalny sygnał IF. Urządzenie zawiera 5 wyjść dokonując podziału całego pasma na cztery pary polaryzacja/pasmo (VL–HL–VH–HH) oraz sygnał DVB-T, DAB. Konwerter wymaga osobnego zasilania napięciem o wartości 20 V. Zasilanie realizowane jest z dołączonego do zestawu zasilacza 20V/1.2A. Największą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość przesłania sygnału na dużo większe odległości i znikomym tłumieniu, niż ma to miejsce w przypadku nawet najlepszych przewodów koncentrycznych.

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD DPD 1 day 10,00 zł
Poczta Paczka48 Poczta Paczka48 2 days 10,00 zł
inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World inne odbiór osobisty - Personal collect /or other Rest of World 1 Za darmo!

We also realizaed order to all countries please choose "other" then we check and calculate transport cost and send final proforma invoice.