Najczęściej kupowane

Sklepem internetowy jest własnością firmy DMTrade, powstałej w 2005 roku. Od początku działalności dostarczają produkty do odbioru telewizji. Zaczynając od sklepu z tunerami cyfrowymi i artykułami do odbioru telewizji satelitarnej, aż do paru tysięcy pozycji asortymentowych, oferując wszelkiego rodzaju produkty multimedialne, cały czas poszerzają swoje portfolio. Z biegiem czasu DMTrade działa na rynku sprzedaży hurtowej zaopatrując kilkuset stałych odbiorców – są to sklepy RTV, firmy instalatorskie, telewizje kablowe, także udaje się eksportować produkty zaopatrując kilka elektronicznych sklepów internetowych i hurtowni w europie.

 

Misja 

Najważniejszym celem jest zagwarantowanie Wam – klientom najlepszej obsługi, zapewnienie najwyższej jakości towarów i danie wyboru szerokiego asortymentu. Zależy nam na zbudowaniu trwałych, sprawnie działających, uczciwych i stabilnych relacjach. Chcemy dopasować ofertę do dzisiejszych realiów, aby korzystnie konkurować z Wielkimi potentatami. Naszym kapitałem jest wieloletnie doświadczenie w branży młody, ambitny, zaangażowany zespół ludzi i Wy nasi klienci, którzy pomagacie nam oraz sobie w rozwoju naszych skromnych biznesów. Rozwój grupy DMTrade ma zapewnić wzrost zadowolenia klientów z obsługi przed i po zakupowej oraz oferowanie najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań.

 

Motto 

Get the highest quality at Your home!”- Uważamy was kochani Klienci za profesjonalistów potrafiących wybrać to, co dla was najlepsze. Podążajmy razem jedną drogą do sukcesu, będziemy wtedy silniejsi!

  

Dane adresowe

64-000 Kościan, ul.Wiśniowa 36

sklep@warsztatowski.com

+48 785 082 052    +48 667 082 052